Trasa przejazdu wiodła następującymi ulicami: ul. Konarskiego, Czyżykowska, Starowiejska, Bałdowska, 30 Stycznia, pl. Piłsudskiego, Wojska Polskiego, al. Zwycięstwa, Gdańska, Jedności Narodu, Wojska Polskiego, pl. Piłsudskiego, 30 Stycznia, Bema, Bałdowska, Nowowiejska, Konarskiego, meta na niecce czyżykowskiej.
Dodajmy, że w sobotę, na wszystkich miejskich liniach autobusowych obsługiwanych przez firmę Meteor, biletem przejazdu jest także dowód rejestracyjny posiadanego samochodu.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?