(© mat. prasowe Red Bull)

Jacek Gadzinowski jest youtuberem, który z dnia na dzień stawia sobie nowe wyzwania. Jego pierwszym krokiem na biegowej ścieżce będzie Wings for Life World Run. Jedyny bieg na świecie, w którym uczestników goni meta. Dlaczego się zdecydował?

- Bardzo się cieszę, że zadebiutuje właśnie w Wings for Life World Run. To bieg w szczytnym celu, z super atmosferą i brakiem konieczności pokonania z góry narzuconego dystansu. Dla mnie to połączenie idealne. Dzięki niemu poczuję klimat jaki towarzyszy imprezom biegowym, a z którym nigdy nie miałem styczności. Nie potraktuję go jednak jak spaceru i będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony! - mówi youtuber.

Zobacz: Wings for life 2017 w Poznaniu

I dodaje: - Chciałbym zaprosić swoich widzów do kibicowania! Na miejsce startu przy Jeziorze Maltańskim, na trasę w Poznaniu. Na pewno będzie szansa spotkać się przed biegiem. Jeżeli ktoś chciałby się sprawdzić sportowo, to zapraszam do udziału w Wings for Life World Run i dobrej zabawy. Po biegu będziecie mogli sprawdzić, kogo Adam Małysz złapał szybciej!

Wings for Life World Run odbędzie się 7 maja 2017, równocześnie w kilkudziesięciu lokalizacjach na całym świecie. Na czym polega ten bieg? Biegniesz tak długo, dopóki nie wyprzedzi Cię samochód – meta (rusza 30 minut po starcie uczestników, stopniowo przyspieszając). Kierowcą samochodu pościgowego będzie wspomniany Adam Małysz! To od Ciebie będzie zależeć, jaki dystans pokonasz. Ostatni „złapany” zostanie zwycięzcą!

Na trasie spotkasz znanych ambasadorów biegu m.in. Beatę Sadowską, Agnieszkę Więdłochę, Jerzego Skarżyńskiego czy Jakuba Przygońskiego.

Zapisy trwają na stronie: www.wingsforlifeworldrun.com

Biegi w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Koniu (gość)

Moje najbliższe wyzwanie na ten rok to siliesia pko maraton ! To będzie mój pierwszy tak poważny bieg