Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najpierw mówiono, że otwarcie Galerii Kociewskiej przy ul. Pomorskiej (obok dworców autobusowego i kolejowego) nastąpi w I kwartale tego roku - jeszcze przed Wielkanocą. Później informowano, że na zakupy i do kina klienci będą mogli się wybrać na przełomie kwietnia i maja, a ostatnio padła data 20 czerwca. Co jest powodem przesunięcia terminu?

- Wciąż swoich prac nie dokończyli najemcy. Dotyczy to zarówno kina, jak i kilku innych dzierżawców. W związku z tym podjęliśmy decyzję o otwarciu galerii 20 czerwca. Po prostu nie chcemy oddawać obiektu bez ważnych lokali. Chcę przy tym zapewnić, że sama budowa została zakończona, więc ona w żaden sposób nie wpłynęła na przesunięcie terminu - tłumaczy w rozmowie z nami Bartłomiej Paczóski, właściciel Biura Prawno-Finansowego "Inwestor" z Białej Podlaskiej, który zdecydował się na budowę galerii wraz z kinem.

Galeria Kociewska w budowie - zobacz zdjęcia!

A jakie sklepy znanych marek znajdą się w centrum przy ul. Pomorskiej? Tego dowiesz się w piątkowym, papierowym wydaniu "Dziennika Tczewskiego", lokalnego dodatku do "Dziennika Bałtyckiego".

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tcz45 (gość)

stawiam ,że przesuną kolejny raz termin, większość boksów to beton i pustka...czyżby nikt nie chciał handlować czas pokaże