Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaka będzie pogoda w środę, 14 lutego 2018? Nad morzem może padać śnieg, wiatr słaby. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 14.02.2018.

Jaka będzie pogoda w środę?

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C, nad samym morzem około -3°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.

Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Jaka będzie pogoda jutro?W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Rano na zachodzie województwa możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, południowy.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorzeJaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2018 rokBursztynowy Ołtarz w kościele św. Brygidy w GdańskuLuksusowa rezydencja Jana Kulczyka na sprzedażKalendarz sportowy 2018 - piękne zdjęcia sportowców i szczytny celNauczyciel płakał, jak poprawiał: Najlepsze teksty uczniów i nauczycieliMasz kota lub psa? Uważaj na trujące rośliny w domu!
Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!