Spore utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Tczewa spowodował dzisiaj, 28 grudnia, wypadek z udziałem aż pięciu pojazdów na drodze krajowej nr 91. Na szczęście obyło się bez osób poważnie poszkodowanych.Do karambolu doszło około godz. 13.20. Pomiędzy wiaduktami, a przed skrzyżowaniem drogi krajowej nr 91 z ul. Armii Krajowej i Malinowską, na pasie w kierunku Łodzi zderzyło się pięć samochodów, w tym dwa ciężarowe.

- Jedna osoba z samochodu osobowego została opatrzona na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego i nie wymagała hospitalizacji - informuje st. kpt. Zbigniew Rzepka, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. - Ruch na czas akcji odbywał się wahadłowo. Brały w niej udział cztery zastępy PSP, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego z JRG Tczew, oraz policja, która wyjaśni okoliczności zdarzenia. Aktualnie droga została odblokowania i ruch odbywa się normalnie.

W dniu dzisiejszym to już kolejne poważne zdarzenie drogowe. O godz. 7.11 na drodze krajowej nr 22 w Swarożynie (gm. Tczew), na skrzyżowaniu z drogą do Wędków, miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych marki mazda i skoda. Ranna została jedna osoba. W akcji udział brały dwa zastępy straży (JRG Tczew i OSP Swarożyn), policja i karetka pogotowia.

Z kolei o godz. 10.19 na autostradzie A1 strażacy z OSP Swarożyn neutralizowali plamę oleju. Podobna akcja ma właśnie miejsce na drodze krajowej nr 91 w Miłobądzu (gm. Tczew).

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!