Nie zawsze po ukończeniu studiów czeka świetlana przyszłość. Są takie kierunki, których studiowanie lepiej dobrze rozważyć, ponieważ ich absolwenci mogą mieć później problem ze znalezieniem pracy. Zawody, w których można pracować po ukończeniu kierunków wymienionych w powyższej galerii, znalazły się na liście nadwyżkowych barometru zawodów w województwie pomorskim. Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć, po jakich kierunkach można mieć problem na rynku pracy.


Praca

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

XYZ59 (gość)

Ostatnie odejścia z Trójki skomentował Maciej Stuhr. "O ile zmiany w Telewizji Polskiej obeszły mnie teoretycznie, gdyż od paru lat nie mam telewizora, o tyle jako trójkowicz od dziesięcioleci, CZUJĘ SIĘ JAKBY MI KTO OBCY PO DOMU CHODZIŁ " CELNIEJ JUŻ SIE NIE DA !!!!!!!!!!!!!!

Maja (gość)

Przecież to bzdura! Może niektóre z tych kierunków nie mają jakieś świetlanej przyszłości, ale takie jak biologia, czy ekonomia, to chyba dobre kierunki dzisiaj...

mgr emeryt (gość)

A ilu absolwentów wyższych uczelni pracuje w wyuczonym zawodzie? Zróbcie kiedyś taki ranking. A w kwestii pracy to decydują przede wszystkim ustawieni tatusie, mamusie, kolesie, psa szwagra kumple itp. a nie kwalifikacje zawodowe. Gdyby decydowały mądrość i kwalifikacje, nie byłoby tyle głupoty w Polandii.

Mika (gość)

Jedna wielka bzdura... Jakbym patrzy a na takie rankingi.. To nie zdecydowała bym się na swój kierunek zawodowy... I nie miałabym najlepszej pracy na świecie...zapotrzebowanie rynku pracy jest tak ogromne, że mam problem bo muszę wybierać pomiędzy trzema pracami...