Trwają letnie wyprzedaże w Trójmieście. Najbardziej wytrwali czekają na coroczne wyprzedaże i tylko wtedy wybierają się na łowy do centrów handlowych. Warto skorzystać z tego gorącego okresu i spróbować znaleźć coś dla siebie po bardzo okazyjnej cenie.

W Trójmieście jest dużo miejsc, w których można spędzić nawet cały dzień na szukaniu upragnionej rzeczy. W Gdańsku można się wybrać do Galerii Bałtyckiej, Alfy Centrum, Centrum Handlowego Madison, czy Galerii Przymorze. W Sopocie wystarczy przejść się po Monciaku i tam witryny sklepowe same zapraszają spacerowiczów. Natomiast w Gdyni na łowców okazji czekają m.in. Riviera i Klif.

W naszej galerii znajdziecie informacje dotyczące przecen w sklepach konkretnych marek.

Czy lubimy wyprzedaże? [SONDA]źródło: GS24.pl

Moda

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

(gość)

Zachęcać ludzi w kwidzynie zeby jezdzili do 3miasta .to trzeba byc skonczonym debilem jak pelno sklepow w kwidzynie . Ten portal robi pod gorke kupcom z kwidzyna.