Mieszkańcowi Tczewa grozi 15 lat więzienia za kradzież elektronarzędzi, kluczy i... konfitur Mieszkańcowi Tczewa grozi 15 lat więzienia za kradzież elektronarzędzi, kluczy i... konfitur

(© KPP Tczew)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od lutego policjanci z wydziału kryminalnego tutejszej komendy pracowali nad sprawą włamań z kradzieżą do dwóch piwnic mieszczących się na terenie Tczewa.

„ Funkcjonariusze ustalili, że sprawca kradzieży włamał się do dwóch piwnic i zabrał z nich elektronarzędzia, klucze oraz konfitury - mówi st. asp. Dawid Krajewski z tczewskiej komendy. - Pokrzywdzeni wycenili straty na 800 złotych. W miniony czwartek zatrzymaliśmy 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. W miniony piątek zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznał.

Z uwagi na fakt, iż w przeszłości odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa, odpowiadał będzie w warunkach recydywy, dlatego za kradzież grozi mu obecnie do 15 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mieszkańca Tczewa zadecyduje sąd.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!