Duży mróz na Pomorzu trzyma od dwóch dni. Przysyłajcie nam zdjęcia termometrów Waszych miejscowościach. W niektórych miejscach na Pomorzu temperatura spadła do - 20 stopni Celsjusza!

W nocy ze środy na czwartek na Pomorzu temperatura może spać poniżej 11 stopni Celsjusza. Mamy zdjęcia Waszych termometrów z ostatniej nocy. Było naprawdę mroźnie!

Prognoza pogody na najbliższe godziny:


W nocy na Pomorzu zachmurzenie małe. Miejscami silne zamglenia i lokalne mgły ograniczające widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od -11°C do -8°C, nad morzem miejscami od -6°C do -4°C. Wiatr słaby, zmienny przechodzący na północno-wschodni. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków północnych.

Czekamy na zdjęcia Waszych termometrów!


Prześlijcie nam zdjęcie z datą i godziną oraz nazwą miejscowości.

Czekamy na zdjęcia pod adresem: internet@prasa.gda.plJak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorze


Mroźny eksperyment! Spędzą cztery dni w ekstremalnych warunkachŹródło:TVN24

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!