W piątek o północy (15 listopada) zakończono głosowanie na najlepsze restauracje, kawiarnie i cukiernie oraz piekarnie w powiecie tczewskim. Wybieraliśmy też najlepszego kucharza i najsympatyczniejszego kelnera w plebiscycie Smakosz 2013 organizowanym przez "Dziennik Bałtycki" i serwis naszemiasto.pl. Dziękujemy za głosy!

Sprawdź aktualne wyniki głosowania w każdej kategorii:
Pod koniec listopada do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego" zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy zwycięzców w każdej kategorii plebiscytu z każdego powiatu na Pomorzu. To będzie wyjątkowy przewodnik kulinarny dla Czytelników i znakomita promocja dla lokali.

Na kelnera, który zdobył najwięcej głosów czeka weekendowy wyjazd do SPA oraz elegancka odznaka.

Zwycięzca wśród kucharzy otrzyma upominek. Zaprosimy go także do udziału w przygotowaniu specjalnego dodatku do "Dziennika Bałtyckiego" z przepisami na święta Bożego Narodzenia.

Piekarnia, która zdobyła najwięcej głosów Czytelników i internautów, nie tylko zostanie zaprezentowana w gazecie i w internecie. Dodatkowo będzie mogła skorzystać z kampanii reklamowej o wartości 2000 zł zrealizowanej na łamach "Dziennika Bałtyckiego" i serwisów www.dziennikbaltycki.pl oraz www.naszemiasto.

Podsumowaniem plebiscytu będzie uroczyste spotkanie, podczas którego zostaną wręczone wszystkie nagrody i wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy, którymi lokale i piekarnie będą mogły się szczycić przed swoimi klientami.