Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek, 12 lutego 2018 na Pomorzu będzie cieplej niż ostatnio. W dzień bez mrozu. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 12.02.2018.

Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 12.02.2018?W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie słabe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, południowo-zachodni.


[TVN Meteo]

W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Początkowo, głównie na wybrzeżu, słabe przelotne opady śniegu. Miejscami silne zamglenia, lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, nad samym morzem około -1°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Jaka będzie pogoda we wtorek 13.02.2018?W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Miejscami silne zamglenia, lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C, nad samym morzem około -2°C. Wiatr słaby, zmienny.

Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!