Jaka będzie pogoda w sobotę, 10 lutego 2018 (10 Jaka będzie pogoda w sobotę, 10 lutego 2018 (10

Jaka będzie pogoda w sobotę, 10 lutego 2018 (10.02.2018) (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na 10 lutego 2018. Będzie mroźno i pochmurno. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 10.02.2018 r.

Jaka będzie pogoda w sobotę?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie duże. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, przeważnie południowo-wschodni.W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, w rejonie Półwyspu Helskiego -1°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, południowy.

Jaka będzie pogoda jutro?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego. Po południu i wieczorem miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany wzmagający się do umiarkowanego i dość silnego, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, z kierunków południowych.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorze


Jaka będzie pogoda wkrótce?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:

TVN Meteo

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuPogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!