Jaka będzie pogoda w czwartek, 8 lutego 2018 Jaka będzie pogoda w czwartek, 8 lutego 2018

Jaka będzie pogoda w czwartek, 8 lutego 2018 (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na czwartek, 8 lutego 2018. W nocy temperatura będzie mroźno - do - 8 stopni Celsjusza.Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 08.02.2018 r.

Jaka będzie pogoda w środę?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków północnych.


Źródło:TVN Meteo

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C, nad morzem około -4°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Mróz na Pomorzu. Zdjęcia Waszych termometrówCzekamy na zdjęcia Waszych termometrów!


Prześlijcie nam zdjęcie z datą i godziną oraz nazwą miejscowości.

Mróz na Pomorzu - luty 2018. Prześlij na adres: internet@prasa.gda.plJaka będzie pogoda jutro?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr przeważnie słaby, południowo-wschodni i wschodni.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorze


Jaka będzie pogoda wkrótce?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


TVN Meteo

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku
Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!