Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wypadków i kolizji doszło rano w piątek w wielu miejscach na Pomorzu. Samochody zderzyły się na Obwodnicy Trójmiasta. Najtrudniejsza sytuacja w okolicy Węzła Karczemki. Tam w zdarzeniach brało udział aż 9 samochodów osobowych.

Macie zdjęcia i filmy ze zdarzeń drogowych na Pomorzu? Prześlijcie na adres internet@dziennikbaltycki.plJak informują służby, trudna sytuacja jest na Obwodnicy Trójmiasta. Doszło tam do kilku zdarzeń. W okolicy Węzła Karczemki doszło do 2 kolizji i wypadku. W sumie w zdarzeniach brało udział 9 samochodów. Poszkodowane zostały 2 osoby. Jedna przewieziona do szpitala, druga odmówiła dalszej pomocy.

Do kolejnej kolizji doszło na wysokości Karwin w Gdyni.

Do niebezpiecznych zdarzeń doszło także w powiecie kwidzyńskim, puckim (samochód wpadł do rowu, 1 osobie udzielono pierwszej pomocy), powiecie kartuskim (Staniszewo) i powiecie gdańskim (Kolbudy).

W powiecie kwidzyńskim, w miejscowości Bądki na dk 55, samochód osobowy uderzył w drzewo. Podróżowały nim 3 osoby. Jedna została zakleszczona w pojeździe. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wydostać ją z pojazdu. Nadal trwają tam działania.

Zobacz także:
Najtragiczniejsze wypadki 2017 na PomorzuPOLECAMY W NASZEMIASTO.PL:Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!