(© Archiwum)

W Nowym 2017 Roku życzymy Państwu wielu powodów do radości, poczucia humoru i dystansu, z którymi o wiele łatwiej żyć i - co najważniejsze - dużo zdrowia i miłości! A w naszym serwisie - samych dobrych wiadomości! Redakcja serwisu naszemiasto.pl


Sylwester

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rycho (gość)

A jak ma się drodzy towarzysze Wasz Idol - mikrus Petru. Oj MADERA, Madera, gdzie też trzeba lecieć aby "odlecieć". Ciekawe tylko dlaczego na tą "polityczną wyprawę" nie zabrał "myszki agresorki". Oj działo by się wtedy jeszcze więcej, oj więcej drodzy towarzysze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boże dziękuję Ci za TRUMPA w USA! (gość)

Życzę komunistom i pedałom święta 6króli jak oszust Petru frankowicz wróci z protestu z Portugalii! Gorzej być nie może w Polsce jak za czasów niemieckiego pucybuta Tuska!

SMUTNO TO WIDZĘ W RUMI TĄ GOSPODARKĘ (gość) (ela )

PASIECZNY KILKA LAT TEŻ BYŁ BEZROBOTNY I KORZYSTAŁ Z USŁUG KOLEGO STANISŁAWA POGORZELSKIEGO !!!!!
KTÓRY DZIŚ JEST WIELKIM [[[[ PREZESEM ]]]]] OCZYSZCZANIA RUMI ALE NIE BARDZO MU TO WYCHODZI NASZE UL SĄ ZASYFIAŁE JAK NIGDY
WAŻNE ŻE KOLEGA KOLEDZE PARTYJNEMU Z [[ PO ]] COŚ ZAŁATWIA
CZAS OTWORZYĆ OCZY MIESZKAŃCY RUMI BO ZA DWA LATA MOŻE BYĆ ZA PÓŻNO !!!!!
BO BĘDZIE TAK JAK W GDAŃSKU Z PARTYJNYM PREZYDENTEM PAWŁEM ADAMOWICZEM
JUŻ BYŁ PROJEKT NA LODY NA PATYKU CO CHCIAŁ PASIECZNY ROBIĆ NA ZAGÓRZU
Z GÓRĄ -MARKOWCA !! ALE PROJEKT POSZEDŁ DO KOSZA ALE ZAPŁACILI MY PODATNICY .,

Hamburg (gość)

zycze sobie aby wiekszosc przestala wrzucac okreslenie niemiecki Tczew mimo to, ze duzo mieszka volksdeusche w Tczewie poprzez Hamburg, Berlin, Kolonie itd., wszystkiego dobrego w 2017 zycze Wam

Adi (gość) (orzech)

Zdejm moherowy berecik z antenką skierowaną na Toruń, bo cię uciska na mózg. Nie słuchaj radyja maryja i ratuj się, bo mózg ci się lasuje.

sympatyk PiS (gość)

WIADOMOŚĆ ! Z PIERWSZEJ RĘKI BURMISTRZ MIASTA RUMI WYPRAWIŁ WIGILIĘ DLA SWOICH PLECAKÓW z Mafii [PO] w Teguila w Rumi przy Dombrowskiego .
MAFIA z [PO] potrafi zadbać o swoich partyjniaków
A co zrobił PiS w Rumi do tej pory Nic ! niema ich widać czy ich Pan prezes Jarosław Kaczyński wie że to jest partia Kanapowa ?

orzech (gość) (młoda)

I jeszcze TVN i POLSAT to dopiero szczujnie. A Kijowskiego zamknąć za niepłacenie alimentów. To niemoralne. żeby taki człowiek miał czelność pokazywać się publicznie.

on (gość)

jestem jasnowidzem i w tym roku będzie jeszcze gorzej niż w zeszłym roku
ludzie będą żebrać po chleb będzie wszystko drożej
w tym roku będą dużo eksmisji ludzie pójdą z torbami pod most
jestem wierzący ale nie wierzę w politykę i nie chodzę na ich głupie głosowanie

młoda (gość)

Życzę wszystkim Polakom i sobie, żeby zlikwidowano sektę Rydzyka - Radio Maryja i TV TRWAM. Jest to szczujnia która podpala Polskę, sieje ciemnotę i nienawiść. Amen.

Student Prawa (gość)

…………….jak co to w tym roku 2017 - chłopaki bierzcie przykład z Prokuratora Piotrowicza który wszystkiemu zaprzecza. Idzie w zaparte ! Są dowody czarno na białym, są świadkowie ale gościu twierdzi, że nie oskarżał, nie podpisywał, nie należał, nie szkolił, nie dostał medalu itd ! W końcu jest wspaniała okazja powołać się na autorytet Pana Stanisława.

Młody Polak (gość)

……………………….dobrze, że wyłażą te wszystkie smrody z pisowskimi nieukami, Piotrowicz i Rzońca ściemniacze nr 1, dobrze, że już żadnych błyskotek typu 500+, kwota wolna itp. nie wejdą w życie. Koniec!!! Skończyło się. Duda przyznał "nie damy rady", Szydło nie ma już pomysłu na kopalnie, Sasin wali ściemę, że nie znał lotniska w Smoleńsku, Maciar nadal bzikuje, Waszczyk szantażuje, Błaszczak wciąż knuje a Kępa sobie uzurpuje, Szyszko w lesie korniki buntuje a Morawiecki gospodaruje, Bochenek tylko występuje a Misiewicz wciąż pracuje, Ziobro pisze apelacje ale Jaki ma kasacje, a Kuchciński coś tam mruczy opozycji zamknie uszy, na to wszystko co się dzieje dziś Kaczucha wciąż się śmieje. I na koniec coś dla draki, to Pawłowicz niby szczerze, spisze wszystko na papierze, by następnie w wielkim tempie, podkomisji zanieść w gębie, stos wypocin, swych i partii co najlepiej wszystko wie, jak tu zemścić się by Prezes wciąż na stołku trzymał się.

Zbigniew (gość) (Z poczuciem humoru :)))))))

Całej elicie z PO i PSL życzymy im szybkiego odejścia od koryta i naszych podatków to jest nasze życzenie Starych Kaszubów z Rumi .
i żeby jak najszybciej zmieniła władza w Rumskim Ratuszu bo to nie są gospodarze Oni wiedzą jak trwonić nasze pieniądze wybór Ob. Michała Pasiecznego na włodarza naszego miast to tak jak by ktoś podłożył nie wypał z II wojny światowej .