potrącenie w Tczewie potrącenie w Tczewie

(© Archiwum Nasze Miasto)

31-letni mieszkaniec Tczewa trafił do szpitala, po tym jak potrącił go samochód w okolicy skrzyżowania ul. Sobieskiego z Niepodległości w Tczewie

Do zdarzenia doszło około godz. 14.21. Straż pożarna odebrała zgłoszenie o potrąceniu pieszego na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z ul. Niepodległości w Tczewie.

- Na miejscu okazało się, że w wyniku potrącenia przez osobową toyotę ranny został 31-letni mężczyzna, który został zabrany do szpitala - informuje st. kpt. Zbigniew Rzepka, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. - W akcji brał udział jeden zastęp z JRG, który udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy przed przybyciem Zespołu Ratownictwa Medycznego.

W akcji udział brały jeden zastęp straży, karetka pogotowia oraz policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tam mieszkam (gość)

około 14 dzisiaj na pasach wysokości OHP ul. SOBIESKIEGO jeden przygłup jadąc od Gdańskiej ze sporą szybkością prawie mnie przejechał. Prawdopodobnie mnie nie widział , bo jechał pod słońce, chyba ze był nawalony i ta jego szybkość była ponad 60 , w ostatniej chwili uskoczyłem ...gdyby się zatrzymał sprał bym mu ryja , ale uciekł...tam często auta jeżdżą ponad przepisy czyli z 70 , 80 i więcej...