3 grudnia pomiędzy godzinami 13.30 a 15.00. na wysokości Liceum Ekonomicznego w Tczewie przy ul. Gdańskiej doszło do wypadku drogowego, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącona została 79-letnia mieszkanka Tczewa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. Osoba kierująca autem, która odjechała z miejsca wypadku poruszała się samochodem osobowym przypominającym swoim kształtem Volkswagena Polo. Pojazd prawdopodobnie był koloru srebrnego.
W związku z powyższym policjanci pracujący przy wyjaśnianiu okoliczności wypadku zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie pod nr. tel. 58 530 82 22, 58 530 81 72 lub 112 Informacje można przekazywać też drogą elektroniczną na adresy: kpptczew@pomorska.policja.gov.pl lub dgorski@pomorska.policja.gov.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!