Kryminalni z Tczewa zatrzymali 34-latka, którego podejrzewali o przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Według przyjętego przez policjantów zawiadomienia, sprawca ukradł kartę bankomatową zgłaszającemu, a następnie posługując się nią wypłacał z konta pieniądze.W ostatni wtorek, 6 lutego, policjanci zostali poinformowani przez mieszkańca Tczewa o kradzieży karty bankomatowej i za jej pomocą wypłaceniu 650 zł. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

- Zajmujący się tą sprawą kryminalni ustalili, że sprawcą kradzieży może być 34-letni syn pokrzywdzonego, który znając kod pin karty mógł wypłacać pieniądze - informuje asp .sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Funkcjonariusze w środę zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży karty bankomatowej.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić mężczyźnie razem 8 zarzutów m. in. kradzieży i kradzieży z włamaniem. Teraz o dalszym losie 34-latka zadecyduje sąd. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!