W Zespole Szkół Ekonomicznych jeszcze do 23.00 potrwa impreza towarzysząca 26. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcji nie brakuje!Podczas koncertu w „Ekonomiku”, który prowadzą Edyta Folwarska i Maciej Szesza, na scenie pojawią się m. in. Top Girls, Eratox, Arek Kopaczewski, Plan B, Cristo Dance czy Loverboy. Gwiazdą będzie duet Prisoners Show znany z programu „Mam Talent”, a warsztaty taneczne poprowadzi Sebastian Kowalczyk, również znanego z tego programu.

WOŚP W TCZEWIE: mimo mrozu wolontariusze dzielnie kwestują na ulicach miasta [ZDJĘCIA]

- Imprezę rozkręcą też DJ Naru, DJ Bejmus oraz DJ Tusiex - dodaje Maciej Szulce, szef tczewskiego sztabu. - Będzie też fotobudka, krwiobus oraz możliwość zarejestrowania się w bazie dawców szpiku fundacji DKMS. Przygotowaliśmy też ciekawe fanty na licytację ze stalowym sercem od firmy Flex na czele, ale mamy też kurs prawa jazdy oraz atrakcyjne vouchery do hoteli i restauracji.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!