Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, 28 stycznia, na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Gniszewo (gm. Tczew).Około godz. 13.20 dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Gniszewo. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz śledczych.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu stróże prawa, do zdarzenia doszło, gdy kierowca nissana, jadąc w kierunku Malborka, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem - wyjaśnia asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Nissan, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, obrócił się i zjeżdżając do rowu uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia aż 3 osoby trafiły do szpitali, w tym kierowca w stanie ciężkim.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny rozbitego samochodu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. 30-letni kierowca nissana był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!