Do poważnego wypadku doszło dzisiaj, 28 stycznia, na drodze krajowej nr 22 w Gniszewie (gm. Tczew). Poszkodowane zostały trzy osoby.Do zdarzenia doszło około godz. 13.30. Z nieznanych jeszcze przyczyn samochód osobowy zjechał z „berlinki” na pobocze i uderzył w drzewo.

- Poszkodowane zostały trzy osoby, dwie kobiety oraz kierowca, którego strażacy musieli wyciągnąć ze zniszczonego pojazdu po uprzednim rozcięciu karoserii - informuje st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. - W usuwaniu skutków zdarzenia pracują cztery zastępy straży. Ruch odbywa się wahadłowo.

Na miejscu pracują także policjanci, którzy wyjaśnią okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA godz. 14.53
Działania w miejscu zdarzenia zostały już zakończone. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali - ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ruch został przywrócony w obu kierunkach.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!