Do groźnego wypadku doszło w niedzielę, 14 stycznia, w miejscowości Nowa Cerkiew (gm. Morzeszczyn). Zderzyły się dwa pojazdy, którymi łącznie podróżowało pięć osób.Do zdarzenia doszło około godz. 16.30. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie pięć osób.

- Jedna z tych osób została zakleszczona w pojeździe i uwolniona przy użyciu specjalistycznego sprzętu - poinformował nasz portal st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.

Poszkodowany został przeniesiony na deskę ortopedyczną i przekazany przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana.

W akcji brały udział zastępy z posterunku JRG w Pelplinie, JRG Tczew, JRG Starogard Gdański, OSP Morzeszczyn. Okoliczności zdarzenia wyjaśni teraz policja.

- Dziękujemy druhowi Darkowi z OSP Kierwałd za zabezpieczenia miejsca przed naszym przybyciem oraz pomoc w działaniach - podała na swojej stronie OSP Morzeszczyn.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!