Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 2 stycznia, na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Waćmierek i Swarożyn (gm. Tczew). Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 24-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj, 2 stycznia, około godz. 21.00 dyżurny tczewskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Waćmierek a Swarożyn. Przyjmujący zgłoszenie policjant skierował w ten rejon funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz śledczych. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu stróże prawa, do zdarzenia doszło, gdy kierowca BMW - jadąc w kierunku Swarożyna - podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i zjeżdżając na lewe pobocze uderzył w drzewo. Obrażenia, jakich doznał 24-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, okazały się śmiertelne.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny rozbitego samochodu - dodaje asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Osobówkę odholowano na policyjny parking. Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!