Halowe zawody w skokach przez przeszkody
Wyniki I dnia
Konkurs nr 1 – kl. LL – dokładności
1. Katarzyna Fojut na Olivier Lake (niezrzeszona)
2. Joanna Jagoda na Aramisie (Vita Sport Brachlewo)
3. Zofia Ciecholewska na Melodii (KJ Classik Solec Kuj.)
….
5. Wiktoria Horyd na Rumce (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowało 14 par
Konkurs nr 3 – kl. L – zwykły
1. Alicja Olszewska na Jonatanie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2. Justyna Wrótna na Blaszce (MKJ Nenia Pasłęk)
3. Wiktoria Horyd na Rumce (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowało 16 par
Konkurs nr 4 – kl. P – o wzrastającym stopniu trudności
1. Bogdan Wróblewski na Pillkalen Hawbek (Vita Sport Brachlewo)
2. Karolina Hartman na Portofinie (Nadwiślanin Kwidzyn)
3. Weronika Wiśniewska na Luisianie (MKJ Nenia Pasłęk)
Startowało 26 par
Konkurs nr 5 – kl. N – dwufazowy
1. Daniel Wróblewski na Wescie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2. Weronika Wiśniewska na Luisianie (MKJ Nenia Pasłęk)
3. Zuzanna Golicja na Etosie (PLJ)
4. Tomasz Miśkiewicz na Chowlote Blue (Nadwiślanin Kwidzyn)
5. Tomasz Miśkiewicz na Wantosie (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowały 22 pary
Konkurs nr 6 – kl. N – dwufazowy
1. Zbigniew Szrejder na Jogi Gazdawie (JKS Rywal Grudziądz)
2. Tomasz Miśkiewicz na Wantosie (Nadwiślanin Kwidzyn)
3. Zuzanna Twardowska na J-Lawinie (Nadwiślanin Kwidzyn)
….
5. Tomasz Miśkiewicz na Chataro (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowało 7 par
Wyniki II dnia
Konkurs nr 7 – kl. LL – dokładności
1. Malwina Knopek na Sahipie (niezrzeszona)
2. Tomasz Mierzejewski na Hokusie (niezrzeszony)
3. Jarosław Pawłowski na Diagramie (KJ Walor)
4. Mateusz Ruskowski na Casens Coco Valentina (Nadwiślanin Kwidzyn)
Sklasyfikowano 21 par
Konkurs nr 9 – kl. LL – zwykły
1. Aleksandra Dąbkowska na Erotyce (Vita Sport Brachlewo)
2. Agata Madrak na Wiliamie S (Nadwiślanin Kwidzyn)
3. Alicja Olszewska na Jonatanie (Nadwiślanin Kwidzyn)
….
5. Kornelia Bogusławska na Hiparionie (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowały 23 pary
Konkurs nr 10 – kl. P – dwufazowy
1. Daniel Wróblewski na Wescie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2. Alicja Olszewska na Gwieździe Nilu (Nadwiślanin Kwidzyn)
3. Zbigniew Szrejder na Charienie (JKS Rywal Grudziądz)
4-5. Alicja Olszewska na Kolumbii (Nadwiślanin Kwidzyn)
4-5. Zuzanna Golicja na Etosie (PLJ)
Startowały 22 pary
Konkurs nr 11 – kl. N – zwykły
1. Zuzanna Twardowska na J-Lawinie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2. Bogdan Wróblewski na Pillkalen Hawbek (Vita Sport Brachlewo)
3. Beniamin Tomaszewski na Coxie (KJ Leśna Podkowa Damaszka)
4. Karolina Hartman na Columbusie (Nadwiślanin Kwidzyn)
Startowały 22 pary
Konkurs nr 12 – kl. C – dwufazowy
1. Tomasz Miśkiewicz na Chataro (Nadwiślanin Kwidzyn)
2-5. Tomasz Miśkiewicz na Wantosie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2-5. Zbigniew Szrejder na Jogi Gazdawie (JKS Rywal Grudziądz)
2-5. Zuzanna Twardowska na J-Lawinie (Nadwiślanin Kwidzyn)
2-5. Beniamin Tomaszewski na Delay B (KJ Leśna Podkowa Damaszka)
Startowało 7 par
ZOBACZ TEŻ: Kucyk pod choinkę, czyli Mikołajki na Miłosnej ZDJĘCIA
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?