Zakończyli na czwartym

(WŁA)
Zwycięstwo na zakończenie ligi wojewódzkiej odnieśli juniorzy SKS Styarogard Gd. Pokonali GTS II Gdańsk 3:0 (25:16, 25:20, 25:19), jednak czwarte miejsce na finiszu rozgrywek to wynik poniżej oczekiwań.

Przewaga podopiecznych Eugeniusza Witkowskiego była momentami przygniatająca. Praktycznie wszystkie sety powinny zakończyć się wygraną różnicą przynajmniej 10 punktów, jednak rozluźnienie spowodowane przeświadczeniem o wyższości spowodowało, że w drugim i trzecim secie starogardzka młodzież pozwalała sobie na bardziej zabawowe niż taktyczne zagrania. Bardzo dobry mecz rozegrał jeszcze kadet Radosław Grochowski. Oblicze zespołu całkowicie zmienił rozgrywający Piotr Pepliński. Jego powrót po kontuzji tchnął nowe życie w zespół starogardzkich juniorów. Szkoda, że nie było go podczas meczów decydujących o awansie do ćwierćfinałów mistrzostw Polski.
SKS: Jagniewski, Wojciechowski, Roik, Chwała, Grochowski, Osowski, Pepliński, Sojka, Draszanowski.