Futsal. W tczewskiej lidze: jeszcze raz i potem przerwa

Przy piłce Krzysztof Paździerski z Rodziny.
W IV kolejce rozgrywek Tczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, tak jak w poprzednich nie brakowało emocji i goli. W pierwszym pojedynku lider tabeli z największym trudem odniósł jednobramkowe zwycięstwo 3:2 (2:0) nad ...

W IV kolejce rozgrywek Tczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, tak jak w poprzednich nie brakowało emocji i goli.

W pierwszym pojedynku lider tabeli z największym trudem odniósł jednobramkowe zwycięstwo 3:2 (2:0) nad Rodziną. Szczególnie emocjonująca była końcówka spotkania, ale ostatecznie Belfrzy dowieźli do końcowego gwizdka korzystny rezultat, choć wisiało to na włosku, bo w ostatnich minutach inicjatywa wyraźnie należała do Rodziny. Inny faworyt, Świat Podłóg w meczu z Interbitem/Prodomem też musiał się sporo napracować, by zainkasować trzy punkty. Do przerwy było bezbramkowo, lecz po zmianie stron górę wzięło większe doświadczenie "parkieciarzy", którzy zwyciężyli 3:0. Wiele walki obejrzeli też kibice w trzecim z pojedynków IV kolejki. Pneumoregent w meczu z Gemplusem dwukrotnie obejmował prowadzenie, by za każdym razem je tracić. Na nic zdały się ataki w końcówce spotkania i gra w przewadze. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 2:2. W ostatnim meczu IV kolejki Piekarnia J. Wąs szybko objęła prowadzenie i w dalszej części spotkania kontrolowała wydarzenia na boisku. Ostatecznie "piekarze" wygrali pewnie 7:2, a pokonany Eaton pokazał, że wciąż nie może znaleźć recepty na zdobywanie punktów.

• W najbliższą niedzielę (4.XII) w hali tczewskiej Szkoły Podstawowej nr 12 odbędzie się piąta kolejka spotkań. Po niej nastąpi przerwa w rozgrywkach. Uczestnicy tczewskiej ligi na parkiet wrócą dopiero po Nowym Roku.

• 4. kolejka

Belfer - Rodzina 3:2 (2:0): Wojciech Zwiernik, Piotr Mechliński, Sławomir Wilczewski - Dominik Jakubowski, Krzysztof Paździerski. Interbit/Prodom - Świat Podłóg 0:3 (0:0): Piotr Mach, Mirosław Lipski, Sławomir Ortmann. Gemplus - Pneumoregent 2:2 (1:2): Krzysztof Miga, Mariusz Szlicht - Dariusz Seroka, Włodzimierz Chmielecki. Piekarnia J. Wąs - Eaton 7:2 (5:2): Maciej Wieczorkowski 3, Sławomir Feister 2, Krzysztof Tylicki, Wojciech Bieszke - Marcin Jasnoch, Marek Bucholc.