Gniewscy baśkarze na podium. Turniej Kaszubskiej Baśki z Asem Trefl

Jakub Staniszewski
UMiG Gniew
2 lipca w Mroczy rozegrany został Turniej Kaszubskiej Baśki z Asem Trefl. Miłośnicy karcianej gry zmagali się w kategoriach drużynowej i indywidualnej. W turnieju udział wzięli także baśkarze z Gniewu. Grzegorz Dąbrowski w kategorii open zajął trzecie miejsce. Na tej samej pozycji uplasowała się drużyna Hotel Zamek Gniew.

02.07.2022 w Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Marszałka Józefa Piłsudzkiego 4 w Mroczy został rozegrany Turniej Kaszubskiej Baśki z Asem Trefl, rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania w kategoriach: drużynowej i indywidualnej.

Otwarcia turnieju dokonał dyrektor MGOKiR Marian Wiśniewski życząc wszystkim zawodnikom jak najlepszych wyników w turnieju.