GP Tczewa 2006: czwarty turniej

Mirosław Sonnenfeld ze Skarszew wśród zrzeszonych w klubach zajął piąte miejsce w czwartym z turniejów o GP Tczewa 2006 w tenisie stołowym. W klasyfikacji open jest siódmy.
Ponad 30 zawodników stanęło na starcie czwartego z pięciu cyklicznych turniejów o Grand Prix Tczewa 2006 w Tenisie Stołowym. Wśród "zawodowców" triumfował Tomasz Choszcz z Subków.

Wśród "zawodowców" triumfował Tomasz Choszcz z Subków. Drugi był Paweł Manterys (też ze Subków), trzeci Zbigniew Kucharski z Gdańska, czwarty Stanisław Marczak ze Starogard Gd., a piąty Mirosław Sonnenfeld ze Skarszew. W gronie amatorów pierwsze miejsce zajął tczewianin Marcin Job, powtarzając sukces sprzed tygodnia. Pozycje od 2 do 5 zajęli: Łukasz Konkolewski (Tczew), Zygmunt Rekowski, Marek Gutjar (obaj ze Starogardu Gd.) i tczewianin Dariusz Gajewski. Job dzięki zwycięstwu awansował na pozycję lidera klasyfikacji.
Rozgrywki zorganizowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Turystyki są prowadzone w czterech kategoriach: zrzeszonych w klubach sportowych, amatorów, do lat 15 oraz mających 40 i więcej lat. Do końcowej klasyfikacji każdemu uczestnikowi liczyć będą się cztery najlepsze występy. Tak jak w poprzednich edycjach, również w tegorocznej na najlepszych w każdej kategorii czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora.
Kolejny, ostatni już turniej odbędzie się w sobotę, jak zwykle w sali gimnastycznej tczewskiej SP 5 przy ul. Obr. Westerplatte 18. Początek o godz. 10.

• Klasyfikacje

Zrzeszeni: 1. Zbigniew Kucharski 235; 2. Paweł Manterys 234; 3. Stanisław Marczak 213,5; 4. Mieczysław Urbańczyk 211; 5. Przemysław Włodarz 168; 6. Michał Jastrzębowski 160,5.
Amatorzy: 1. Marcin Job 235; 2. Dariusz Gajewski 233; 3. Łukasz Konkolewski 228; 4. Zygmunt Rekowski 224,5; 5. Marek Gutjar 219; 6. Mirosław Ścibisz 211,5.
Powyżej 40 lat: 1. Zygmunt Rekowski 224,5; 2. Marek Gutjar 219; 3. Mirosław Ścibisz 212; 4. Zbigniew Banach 205; 5. Stanisław Charczuk 198; 6. Zbigniew Florin 179.
Do 15 lat: 1. Filip Skóra 203; 2. Artur Borowski 178; 3. Kamil Gajewski 157; 4. Dawid Kucharski 157; 5. Andrzej Mechliński 137,5; 6. Radosław Żyła 123,5.