Juniorzy młodsi Unii Tczew stracili gole i zawodników

(zb)
Kolejny nieudany występ zaliczyli na swym koncie juniorzy młodsi Unii Tczew występujący w makroregionalnej lidze Pomorze. Nie dość, że na własnym boisku przegrali z Cartusią Kartuzy 1:5 (0:3), to jeszcze stracili na ...

Kolejny nieudany występ zaliczyli na swym koncie juniorzy młodsi Unii Tczew występujący w makroregionalnej lidze Pomorze. Nie dość, że na własnym boisku przegrali z Cartusią Kartuzy 1:5 (0:3), to jeszcze stracili na jakiś czas dwóch zawodników, którzy będą musieli pauzować za kartki. Pechowy dla tczewian okazał się czas pomiędzy 11 a 18 minutą meczu, kiedy to stracili trzy bramki. W II połowie stracili dwóch graczy, którzy ujrzeli czerwone kartoniki (Tomasza Leiera i Adama Szczukę) oraz dwa kolejne gole. Honorową bramkę dla Unii strzelił z rzutu karnego Kamil Gronkowski.