Liga Juniorów Pomorze: młodsi z Wisły Tczew

W XIII kolejce rozgrywek juniorzy młodsi Wisły Tczew wzbogacili się o jeden punkt.
Tylko o jeden punkt wzbogacili swe konto juiorzy młodsi Wisły Tczew w XIII kolejce makroregionalnych rozgrywek. Podopieczni trenerów Wiesława Ciecholińskiego i Zbigniewa Ziółkowskiegoa na własnym boisku zaledwie ...

Tylko o jeden punkt wzbogacili swe konto juiorzy młodsi Wisły Tczew w XIII kolejce makroregionalnych rozgrywek.

Podopieczni trenerów Wiesława Ciecholińskiego i Zbigniewa Ziółkowskiegoa na własnym boisku zaledwie zremisowali 2:2 (0:2) ze słabymi Czarnymi Czarne. Tczewianie przeważali przez całe spotkanie, ale szczególnie w I połowie zawodzili pod obiema bramkami. W 7 min. nieudolność defensorów rywale wykorzystali po raz pierwszy. W 32 min. znów ośmieszyli środkowych obrońców Wisły i było 0:2.
Po przerwie gospodarze potrzebowali kwadrans, by pokazać swą wyższość. Kontaktowego gola zdobył Paweł Dirda dobijając strzał Kamila Żukowskiego z 16 m, po którym bramkarz Czarnych "wypluł" piłkę. Dziesięć minut później w roli egzekutora wystąpił Żukowski. Po otrzymaniu podania od Karola Opczyńskiego minął obrońców, później bramkarza i strzałem do pustej bramki doprowadził do remisu.