III liga
KP Starogard - Górnik Konin 3:0 (3:0)
Bramki: Bartosz Kuźniarski (62, 70), Patryk Moskiewicz (73)
KP Starogard: Kotłowski - Moskiewicz, Krakowiak, Kajca (79 Wohlert), P. Kowalczyk (86 Jasiński), Ł. Kowalczyk, Łazaj (73 Zieliński), Powszuk, Hirsz, Korpalski (86 Górski), Kuźniarski (82 Stosik).
Inne wyniki 3. kolejki: Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 3:1, Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0:3, Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1:1, Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2:4, Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4:2, Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1:3, Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0:0, Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1:2, Świt Szczecin - Chemik Police 5:1, Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo (przełożony na 16.09, 16.00).
4. kolejka (22-23 sierpnia): Radunia - KP Starogard (n. 15).
Tabela
1. Polonia Środa Wlkp. 3 9 8-2
1. Radunia Stężyca 3 9 8-2
3. Jarota Jarocin 3 7 11-5
4. Flota Świnoujście 3 7 9-5
5. GKS Przodkowo 3 7 7-3
6. Bałtyk Gdynia 3 7 6-3
7. Świt Szczecin 3 6 9-7
8. Kotwica Kołobrzeg 3 5 4-2
9. Pogoń II Szczecin 3 4 8-6
10. Bałtyk Koszalin 3 4 6-4
11. Gwardia Koszalin 3 3 7-4
12. Nielba Wągrowiec 3 3 9-9
13. Gryf Wejherowo 2 3 3-3
14. KP Starogard 2 3 5-6
15. Sokół Kleczew 3 2 2-3
16. Elana Toruń 1 1 1-1
17. Pomorzanin Toruń 2 1 1-3
18. Unia Swarzędz 3 1 2-7
19. Chemik Police 3 1 1-11
20. Unia Janikowo 2 0 1-6
21. Górnik Konin 3 0 2-8
22. Mieszko Gniezno 3 0 2-12
IV liga
Gryf Słupsk - Wierzyca Decka Pelplin 6:0 (1:0)
Bramki: Marcjan Majcher (32), Kacper Bednarczyk (63), Oskar Zieliński (68), Tomasz Piekarski (76, 90+2), Szymon Mytych (89)
Wierzyca: Czapiewski - Kostiuk, Dirda, Chyła, Bradtke, Sławiński, Skierkowski (85 Orzechowski), F. Zieliński (66 Deja), Lewandowski (66 R. Zieliński), Racki (75 Meler), Manuszewski.
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 0:2 (0:0)
Bramki: Jan Przybyszewski (65 karny), Damian Kugiel (83)
GKS Kowale: Kreft - Kowalczyk, Bork, Maszota, Przybylski, Przybyszewski, Kloskowski, Kwasny (80 Szuba), Szumotalski (70 Gorczyca), Garbowski, Kugiel.
Inne wyniki 3. kolejki: MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice 2:1, Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 0:1, Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0, Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 3:1, Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 3:3, Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 2:0, pauza - Gwiazda Karsin, Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 0:1. Sokół Zblewo - Jaguar Gdańsk (zakończył się po zamknięciu wydania).
4. kolejka (22-23 sierpnia): GKS Kowale - Kaszubia (s. 14), Wierzyca - Gedania (s. 17), Sokół - MKS Władysławowo (s. 11).
Tabela
1. Gryf Słupsk 3 7 12-1
2. Pogoń Lębork 3 7 7-3
3. Anioły Garczegorze 3 7 6-2
4. Powiśle Dzierzgoń 3 6 6-3
5. Jaguar Gdańsk 2 6 4-1
6. MKS Władysławowo 3 6 5-4
7. Gedania Gdańsk 3 5 8-6
8. Kaszubia Kościerzyna 3 5 5-3
9. GKS Kowale 3 5 4-2
10. Gwiazda Karsin 2 4 5-2
11. Stolem Gniewino 2 4 2-1
12. Wda Lipusz 3 4 4-4
13. Chojniczanka II Ch-ce 3 3 6-4
14. Lechia II Gdańsk 3 3 5-7
15. Cartusia Kartuzy 3 3 4-8
16. Arka II Gdynia 3 1 1-4
17. Sokół Zblewo 2 1 1-5
18. Jantar Ustka 3 1 3-10
19. Wierzyca Pelplin 3 1 3-11
20. Grom Nowy Staw 2 0 0-3
21. GOSRiT Luzino 3 0 1-8
V liga I grupa
Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Laga (69) - Mateusz Wólczyński (17), Dominik Kukowski (86)
Orzeł: Cisewski - Pelowski, Balcer, Górski, Grycel (67 Jaśniewski), Szostek, Lech (64 B. Dończyk), Łebek (46 Laga), Podobiński, Preuss, Wróblewski (90 Szurgociński)
GLKS Różyny: Gawęcki - Wólczyński, Szamp (70 Ciołek), Sigda (79 Engler), Niedzielski, Książek, Gaczoł (75 Jakuszczonek), Filipek, Zemke, Kukowski, Koss.
GKS Sierakowice - AS Kolbudy 0:3 (0:1)
Bramki: Damian Podkański (45), Bartłomiej Merchel (51),
Paweł Matejek (58)
AS Kobudy: Szuciło - Dziengielewicz (40 Merchel), Gradowski (46 Dubanowski), Jurczak, Matejek, Michałowski, Pawelczyk, Podkański (77 Nowakowski), Stanisławski, Rytlewski, Frankowski (65 Zajączkowski).
GTS Goszyn - Orlęta Reda 0:6 (0:3)
Bramki: Rafał Śmielak (11), Krzysztof Idzi (16, 89), Micjał Kajak (30, 70), Karol Pionk (65)
GTS Goszyn: Szymański - Żuk, Romankiewicz (59 Kućmański), Groszek, Ciecholewski, Bobrowski (46 Gulan), Szymański, Silicki, Krawczyński (46 Żabiński), Gierałtowski, Belecki, Lipski.
Potok Kamionka Sopot - GTS Mokry Dwór 2:1 (2:1)
Bramki: Maciej Karolewicz (5), Szymon Szyca (45+1) - Jan Sadowski (14)
GTS Mokry Dwór: Bolewski - Sisiński (53 Mateusz Kopania), Zbuchalski, Zaręba (46 Maciej Kopania), Kętrzyński (80 Krzysztoforski), Borek (53 Żubrowski), Ciołek, Sadowski, Szymański (69 Kruger), Piłat, Kowalski.
Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki 4:0 (1:0)
Bramki: Paweł Jaszczyk (38), Jakub Malinowski (52, 58), Mateusz Dampc (72)
Czarni: Dywelski - Wojczuk, Marchewka, Brzoska (65 Lewandowski), Malek (69 K. Guzowski), J. Poźniak (65 J. Guzowski), Malinowski (86 Włodarczyk), Majsak, Dampc, Jaszczyk (79 Budzyń), Czorniej.
Potok: Osiniak (20 S. Kulawik) - Żyła (88 Szczęch), J. Zezula, F. Zezula, B. Zezula, Knieć (34 Szostakiewicz), Gajowniczek, Biliński, K. Kulawik, Klejn, Wawrzkowicz.
Inne wyniki 3. kolejki: Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia 4:1, Zenit Łęczyce - Orkan Rumia 1:3, Sztorm Kosakowo - Sporting Leźno 1:2, AP Sopot - Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0:0.
4. kolejka (22-23 sierpnia): AS Kolbudy - Błyskawica (s. 17), GLKS Różyny - Zenit (s. 16), Potok - Orzeł (n. 16), Mokry Dwór - Czarni (s. 16), Sierakowice - Goszyn (s. 17).
Tabela
1. Orlęta Reda 3 9 14-2
2. Orkan Rumia 3 9 12-4
3. Ogniwo Sopot 3 9 10-2
4. Błyskawica Reda 3 7 10-4
5. Bałtyk II Gdynia 3 6 12-5
6. AS Kolbudy 3 6 9-5
7. Czarni Pruszcz Gd. 3 6 8-4
8. Kamionka Sopot 3 6 5-2
9. GLKS Różyny 3 6 4-3
10. AP Sopot 3 4 9-5
11. Zenit Łęczyce 3 3 8-9
12. Sporting Leźno 3 3 4-7
13. Orzeł Trąbki Wlk. 3 3 4-9
14. GTS Mokry Dwór 3 1 4-8
15. GTS Goszyn 3 1 2-13
16. Potok Pszczółki 3 0 0-9
17. Sztorm Kosakowo 3 0 3-14
18. GKS Sierakowice 3 0 1-14
V liga II grupa
Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 1:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Michalczyk (22) - Błażej Piepiórka (57)
Wisła: Guźliński - Wszołek (72 Chudy), Szlija (85 Wojciechowski), B. Piepiórka (75 Zieliński), J. Piepiórka, Pawłuszek, Kamiński, Guźliński, Ćwikliński, Bobrzyński, Roziński, Nowaczyk.
Wietcisa Skarszewy - Czarni Przemysław 11:1 (4:0)
Bramki: Bartłomiej Trzoska (13, 21, 51, 54, 66, 78, 87), Kryspin Karnat (43), Paweł Depta (45), Krystian Żołnierewicz (85), Mateusz Tusk (88) - Przemysław Zacharski (65)
Wietcisa: Szczygielski (60 Mazurowski) - Żołnierewicz, Michał Tusk, Trzoska, Neścior (80 Datta), Karnat, Depta, Dejniak (64 Mateusz Tusk), Bojanowski (70 Krigel), Bartczak (46 Stalke), Jankowski.
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 1:1 (1:1)
Bramki: Damian Begier (14) - Władysław Nawrocki (8)
Victoria: Filbrandt - Szumacher, Skowronowski, Radomski (83 Mechliński), Osowski, Kamiński, Drzewicki, Błędzki, Bławat, Begier (64 Biedrzycki), Skórczewski (90+1 Wołyńczuk).
Meteor: Woźniak - Stanuch, Sikora, Różański, Nawrocki, Meca, Jajkowski, Heksel, Dubiela (84 Gila), Reimus, Mierzwa (46 Winiarski).
Mady Ostaszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 (0:0)
Bramka: Goncalo Nunez (90+4)
Beniaminek: Jabłonka - Tudela (88 Nunez), Szopiński (77 Alecci), Trapp, Stanek, Lewandowski, Roll, Nuez, Sanli (65 Murat), Karakus, Wasziński.
Inne wyniki 3. kolejki: Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5:1, Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gd. 3:0, Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 3:2, Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk 0:2. Pauzował Orzeł Subkowy.
4. kolejka (22-23 sierpnia): Relax Ryjewo - Orzeł Subkowy (s. 17), Czarni Przemysław - pauza, Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy (s. 13), Tęcza Brusy - Victoria Kaliska (s. 18), Wisła Tczew - Pomezania Malbork (s. 18), Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki (s. 15), Beniaminek 03 Starogard Gdański - Radunia II Stężyca (s. 18), Borowiak Czersk - Mady Ostaszewo (n. 17), Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty (s. 15).
Tabela
1. Borowiak Czersk 3 9 9-2
2. Beniaminek 03 SG 3 9 4-1
3. Pomezania Malbork 3 7 14-4
4. Wisła Tczew 3 7 10-5
5. Żuławy Nowy Dwór 3 6 10-3
6. Orzeł Subkowy 2 6 9-2
7. Radunia II Stężyca 3 6 7-6
8. Spójnia Sadlinki 3 5 5-3
9. Victoria Kaliska 3 4 6-5
10. Wietcisa Skarszewy 2 3 12-7
11. Meteor Pinczyn 3 3 3-3
12. Olimpia Sztum 3 3 4-5
13. Relax Ryjewo 2 0 3-8
14. Tęcza Brusy 3 0 4-11
15. Mady Ostaszewo 3 0 2-10
16. Pogoń Prabuty 3 0 1-9
17. Czarni Przemysław 3 0 3-22
A klasa
Grupa III: Wierzyca Stara Kiszewa - KS Skorzewo 3:4, pauza - Nowi Nowa Cerkiew, Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 3:0, Styna Godziszewo - Santana Wielki Klincz 3:0, Kolejarz Chojnice - Sławek Borzechowo 2:0, Wda Czarna Woda - Szpak Skórcz 3:2, GKS Bobowo - Grom Kleszczewo 5:1, Brda Rytel - Czarni Piece 6:1.
3. kolejka (22-23 sierpnia): Czarni - Wierzyca (s. 14), Grom - Brda (s. 16), Szpak - Bobowo (s. 17), Sławek - Wda (n. 11), Nowa Karczma - Styna (s. 16).
Tabela
1. Brda Rytel 2 6 13-3
2. GKS Bobowo 2 6 11-2
3. Wda Czarna Woda 2 6 8-2
4. Jantar Pawłowo 2 6 7-3
5. Kolejarz Chojnice 2 6 2 0 0 6-2
6. KS Skorzewo 2 6 6-3
7. Styna Godziszewo 2 4 5-2
8. Sławek Borzechowo 2 1 2-4
9. Nowi Nowa Cerkiew 1 0 0-2
10. Szpak Skórcz 2 0 4-7
11. LKP Nowa Karczma 1 0 0-3
12. Santana Wlk. Klincz 2 0 3-7
13. Wierzyca St. Kiszewa 2 0 5-11
14. Grom Kleszczewo 2 0 1-10
15. Czarni Piece 2 0 2-12
Grupa IV: Nogat Malbork - Świt Radostowo 0:5, Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn 2:2, LKS Waplewo Wielkie - Rodło Trzciano 2:0, Mewa Gniew - Błyskawica Postolin 3:6, WKS Lignowy Szlacheckie - KS Czernin 4:2, Pogoń Gardeja - Ruch Gościszewo 3:0, Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole 2:9, Skra Kończewice - Delta Miłoradz 1:1.
3. kolejka (22-23 sierpnia): Ruch Gościszewo - Pogoń Smętowo (s. 16).
Tabela
1. Błękitni Stare Pole 2 6 13-2
2. Błyskawica Postolin 2 6 11-7
3. Wisła Korzeniewo 2 4 11-3
4. Rodło Kwidzyn 2 4 8-2
5. Świt Radostowo 2 4 6-1
6. WKS Lignowy 2 4 6-4
7. LKS Waplewo 2 4 2-0
8. Pogoń Gardeja 2 3 3-4
9. Delta Miłoradz 2 2 2-2
10. Powiśle Czernin 2 1 2-4
11. Mewa Gniew 2 1 3-6
12. Ruch Gościszewo 2 1 0-3
13. Nogat Malbork 2 1 2-7
14. Skra Kończewice 2 1 1-7
15. Pogoń Smętowo 2 0 6-14
16. Rodło Trzciano 2 0 1-11
B klasa
Grupa II: Korona Cedry Małe - Morena Gdańsk 10:2, UKS Klukowo - Czarni II Pruszcz Gdański 4:4, KS Grabiny Zameczek - Santos Gdańsk (goście nie dojechali), GKS Trąbki Wielkie - Pomerania Gdańsk 3:0, GTS Juszkowo - GKS Żukowo 4:1, Wisła Steblewo - pauza, GTS Rokitnica - GTS Pruszcz Gdański 0:1.
Grupa IV: Unia Klawkowo - MKP Szlachta 2:3, Kolejarz II Chojnice - LZS Bytonia 1:1, Zieloni Łąg - Wda II Lipusz 0:6, Brda Wielkie Chełmy - Grom Leśno 1:3, Sokół Lubnia - Meteor Silno 2:2, Perła Czyczkowy - pauza, Orkan Huta - Olimpia Czersk 1:2.
Grupa VI: OTS Osiek - Centrum Pelplin 1:9, Pomorzanka Skórcz - Supra Kwidzyn 1:11, Sobieski Gniew - KP Wandowo 3:3, pauza - Orzeł Borkowo, Powiśle Pawlice Rakowiec - Orzeł Radziejewo 6:1, Sokół Lubichowo - Korona Rywałd 5:3.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?