Siatkówka plażowa. Letnie Grand Prix Subków

Najlepsze duety Letniego Grand Prix Subków (od lewej): Łukasz Czarra, Tomasz Ostrowski, Wiesław Pepliński, Bartosz Zabrocki, Wojciech Komorowski i Sławomir Olesiak.
6 par wzięło udział w czwartym, ostatnim z cyklicznych turniejów siatkówki plażowej o Letnie Grand Prix Subków. Triumfowali Tomasz Ostrowski i Łukasz Czarra, którzy w emocjonującym finale zwyciężyli na przewagi 28:26 ...

6 par wzięło udział w czwartym, ostatnim z cyklicznych turniejów siatkówki plażowej o Letnie Grand Prix Subków. Triumfowali Tomasz Ostrowski i Łukasz Czarra, którzy w emocjonującym finale zwyciężyli na przewagi 28:26 Wiesława Peplińskiego i Bartosza Zabrockiego. Mimo finałowej porażki ze zwycięstwa w całym cyklu cieszyli się Zabrocki z Peplińskim, którzy w czterech turniejach zgromadzili na koncie 33 pkt. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęli Ostrowski z Czarrą (27), a trzecie - Wojciech Komorowski i Sławomir Olesiak (18).

Czwarty turniej kończący rozgrywki o Letnie Grand Prix Subków rozpoczął się eliminacjami w dwóch grupach. Z każdej dwie pary awansowały do półfinałów. W pierwszym Pepliński z Zabrockim pokonali Komorowskiego i Olesiaka 21:16, a w drugim Tomasz Skalski i Karol Cisewski przegrali z Ostrowskim i Czarrą 20:22. W meczu o trzecie miejsce Skalski z Cisewskim wygrali 21:15 z Komorowskim i Olesiakiem.
Po zakończeniu zmagań pod siatką najlepsi w całym cyklu zostali uhonorowani pucharem i nagrodami rzeczowymi.
Cykliczne zawody zorganizował Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Subkowach.