Siatkówka plażowa. Mistrzostwa Gniewa na mecie

(ZB)
Wojciech Szeliga i Marcin Malinowski okazali się najlepsi w zakończonych III Otwartych Mistrzostwach Gniewa w siatkówce plażowej Alma Color Cup 2007. Gniewianie w sześciu turniejach zgromadzili 57 pkt.

Wojciech Szeliga i Marcin Malinowski okazali się najlepsi w zakończonych III Otwartych Mistrzostwach Gniewa w siatkówce plażowej Alma Color Cup 2007. Gniewianie w sześciu turniejach zgromadzili 57 pkt. Drugie miejsce wśród 39 sklasyfikowanych zajęli Tomasz Ostrowski i Łukasz Czarra (46), a trzecie Roman Leczkowski i Piotr Łazarski (42).
W ostatnim turnieju cyklu walczyło 16 par. W półfinałach Szeliga i Malinowski ulegli 19:21 Tomaszowi Kępińskiemu i Marcinowi Bruchwaldowi, a Leczkowski i Łazarski pokonali 21:15 Mateusza Nocha i Bartosza Zabrockiego. W finale Leczkowski i Łazarski ograli 21:11 Bruchwalda i Kępińskiego, a w meczu o trzecie miejsce Noch i Zabrocki zwyciężyli 21:19 Malinowskiego i Szeligę.
Po zakończeniu współzawodnictwa sześć czołowych męskich par klasyfikacji generalnej i najlepsza żeńska, otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów: Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie i Almę Color Gniew.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?