SIATKÓWKA PLAŻOWA. Turniej piłki plażowej mężczyzn w Borównie

Sebastian Dadaczyński
Tomasz Bronk (na zdjęciu) wraz z Pawłem Jagodzińskim zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.
Po raz piąty i ostatni odbył się turniej piłki plażowej mężczyzn w ośrodku wypoczynkowym w Borównie Wielkim. Inicjatorami zawodów byli ratownicy miejscowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy sami ...

Po raz piąty i ostatni odbył się turniej piłki plażowej mężczyzn w ośrodku wypoczynkowym w Borównie Wielkim. Inicjatorami zawodów byli ratownicy miejscowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy sami chętnie wzięli udział w rozgrywkach. Do tych ostatnich zgłosiło się 10 par. Pogoda młodym siatkarzom nie dopisywała. Rywalizacja podczas padającego deszczu była bardzo zacięta. Tym razem bracia Piotr i Wojciech Sobolewscy nie zagrali w wielkim finale. Wystąpili w nim Tomasz Bronk z Pawłem Jagodzińskim, którzy przegrali z Krzysztofem Dusowskim i Piotrem Sperlingiem 16:21. W meczu o trzecie miejsce Mariusz Fryźlewicz i Karol Engler wygrali z Tomaszem Ostrowskim i Wiesławem Peplińskim 21:17.

- Atmosfera wszystkich turniejów była wspaniała - tak podsumował wszystkie zawody Tomasz Bronk, ratownik w Borównie Wlk. - Grały osoby nie tylko z gminy Skarszewy, ale też z całego Kociewia.
Na zakończenie na głodnych czekała przepyszna grochówka. Nie zabrakło nagród, które zostały ufundowane przez: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skarszewach, Kociewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i ratowników WOPR w Borównie Wielkim.