Unihokej. Lato 2006 z TCSiR

W turnieju unihokeja, kończącego akcję "Lato 2006 z TCSiR", wzięło udział 11 drużyn.
Turniejem unihokeja, w którym wystąpiło 11 drużyn, zakończyła się tegoroczna akcja "Lato 2006 z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji". Rywalizacja tradycyjnie odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych i dziewczęcej.

Turniejem unihokeja, w którym wystąpiło 11 drużyn, zakończyła się tegoroczna akcja "Lato 2006 z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji".

Rywalizacja tradycyjnie odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych i dziewczęcej. Wśród trzech ekip złożonych z gimnazjalistów zwyciężyła FC Ogrodowa. Dawid Smok, Łukasz i Mateusz Żalikowscy oraz Kamil Wicek pierwsze miejsce zajęli pokonując 1:0 FC Pieprz i remisując 1:1 z Nowym Miastem. FC Pieprz zwyciężając 2:0 Nowe Miasto uplasował się na drugiej pozycji.
W dziewczęcym gronie Chicita (Martyna Najda, Natalia Chmielecka, Katarzyna Daniluk, Paulina Kreft i Zuzanna Grabowska) pokonały Sambor Tczew 4:0.
Wśród uczniów szkół podstawowych triumfowali chłopcy z Old City. Przemysław Nowaczyk, Paweł Kamiński, Łukasz Dólny i Michał Olszewski po zwycięstwie w eliminacjach 3:0 nad Starym Miastem i 1:0 z Małymi Hokeistami, w finałach pokonali 2:0 Podwórkowców i zremisowali 0:0 z Chicitą II, co dało im pierwsze miejsce. Drugie zajęła Chicita II, która w eliminacjach wygrała 4:0 z Samborem II i zremisowała 0:0 z Młodymi Hokeistami, a w fazie finałowej - też 0:0 - z Podwórkowcami. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Podwórkowcy.
Po cyklu ośmiu turniejów wśród dziewcząt pierwsze miejsce w klasyfikacji zajęły Chicity przed Motylkami i Muchami. W gronie chłopców z podstawówek zwyciężył zespół Old City przed Młodymi Kopernikami i Podwórkowcami. Wśród gimnazjalistów trumfowała FC Ogrodowa, drugą lokatę zajął FC Pieprz, a trzecią FC Diablo.
Podczas zakończenia rozgrywek najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i słodycze ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.