W Pelplinie walczyło 7 drużyn. Dobry Dream Team

Zbigniew Brucki
W turnieju zorganizowanym w Pelplinie triumfował Dream Team w składzie (od lewej): Karol Mrozek, Bartłomiej Krajnik, Robert Liss, Michał Zieliński, Szymon Krajnik i Roman Hudzik.
Siedem drużyn, w tym dwie żeńskie, wzięło udział w turnieju siatkówki zorganizowanym w Pelplinie przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury. Rywalizacja w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 rozpoczęła się eliminacjami w ...

Siedem drużyn, w tym dwie żeńskie, wzięło udział w turnieju siatkówki zorganizowanym w Pelplinie przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury. Rywalizacja w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 rozpoczęła się eliminacjami w dwóch grupach. O lokaty walczono systemem każdy z każdym. Grupowi zwycięzcy awansowali do wielkiego finału.

W pierwszej grupie bezkonkurencyjny okazał się Dream Team, który bez straty seta pokonał Emerytów, Rajkowy i Nr 2 Chłopcy. Drugie miejsce zajęli Emeryci po wygranych 2:0 z Rajkowami i zespołem Nr 2 Chłopcy. W drugiej grupie Non Stars zwyciężył po 2:0 LO nr 1 Dziewczęta i Nr 2 Dziewczęta. Drugi był zespół LO nr 1 Dziewczęta. W wielkim finale zagrały więc Non Stars i Dream Team. W dwusetowym pojedynku lepszy okazał się Dream Team, który pokonał rywali 25:21, 25:20.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?