Wojewódzka liga juniorów młodszych. Tczewianie wiceliderami

Juniorzy młodsi Sambora Tczew zajmują pozycję wicelidera po czterech kolejkach wojewódzkiej ligi. W czwartej rundzie spotkań podopieczni trenera Tomasza Śmiełowskiego zremisowali na wyjeździe z MTS I Kwidzyn 22:22 ...

Juniorzy młodsi Sambora Tczew zajmują pozycję wicelidera po czterech kolejkach wojewódzkiej ligi. W czwartej rundzie spotkań podopieczni trenera Tomasza Śmiełowskiego zremisowali na wyjeździe z MTS I Kwidzyn 22:22 (13:12).
W I połowie tczewianie zagrali nieźle w obronie, lecz w ataku spisywali się nieco gorzej. Mimo to na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron goście nadal dobrze bronili, jednak w akcjach ofensywnych nie byli już tak skuteczni jak choćby przed przerwą. Zmarnowali kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem MTS i ostatecznie zremisowali mecz, który powinni wygrać.
W poprzednich trzech kolejkach tczewianie zwyciężali. Po czterech rundach wyprzedzają ich tylko szczypiorniści Sokoła Kościerzyna, którzy mają na koncie komplet zwycięstw. Wspomniani liderzy w IV kolejce pokonali na własnym parkiecie Borowiaka Czersk 30:14 (9:4). W innych meczach tej rundy MTS II Kwidzyn zwyciężył 27:26 (14:14) Bellatora Ryjewo, a w derbach gdańskiego Conrada pierwszy zespół ograł rezerwy 42:29 (17:13).