Praca dla konserwatora/administratora budynku

Artykuł sponsorowany
Trans Polonia S.A. poszukuje osoby na stanowisko: Konserwator / Administrator budynku (obiekt biurowy)

Zakres obowiązków:
-dbałość o stan techniczny budynku (naprawy usterek, bieżące remonty, konserwacja instalacji, nadzór nad ogólnym stanem budynku, oznakowaniem i czystością)
-dbałość o stan bezpośredniego otoczenia budynku (parkingi, bramy, zieleń)
-nadzór nad usługami serwisów zewnętrznych,
-współpraca z właścicielem obiektu w zakresie zawartych umów najmu, administrowanie budynkiem, odpowiedzi na zapytania i uwagi najemców.

Wymagania:
-mile widziane wykształcenie techniczne
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-dobra organizacja pracy
-wiedza z zakresu elektryki, budownictwa, hydrauliki, instalacji ppoż, ciepłowniczych, klimatyzacyjnych i sanitarnych (uprawnienia i certyfikaty mile widziane)
- znajomość obsługi komputera
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
[email protected]
lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Tczewie przy ul. Rokickiej 16 z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!