Sambor uległ Ruchowi

Szczypiornistki Latochy Sambora Tczew (na czerwono) przegrały z Ruchem Chorzów (błękitne stroje) FOT. ZBIGNIEW BRUCKI
Gdyby z zapisu meczu XIII kolejki PGNiG Superligi Kobiet pomiędzy Latochą Samborem Tczew a Ruchem Chorzów wyciąć fragment początkowych ośmiu minut drugiej połowy gospodynie wygrałyby jedną bramką. Ale tę część spotkania Sambor przegrał 0:8, a cały mecz 27:34 (13:14) i pozostał jedynym zespołem bez zdobyczy punktowej.

Latocha Sambor Tczew - Ruch Chorzów 27:34 (13:14)
Sambor: Rostankowska, Skonieczna - Czarnecka 7, Jezierska 6, Waldowska 3, Kordunowska 3, Musiał 2, Wasilewska 2, Krajewska 2, Jakubowska 1, Belter 1, J. Szlija, Sabajtis.
Ruch: Wąż - Jasińska 8, Szyszkiewicz 7, Pawlik 7, Lesik 5, Radoszewska 3, Sęktas 2, Rodak 1, Krusberska 1, Rzeszutek, Wawrzyńczyk, Sucheta.