Tczewski wioślarz w finale igrzysk! Niestety bez medalu... [AKTUALIZACJA]

Zbigniew Brucki
Mateusz Biskup na zdjęciu po lewej
Mateusz Biskup na zdjęciu po lewej Zbigniew Brucki
Oglądając relację z Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro trzymajmy dzisiaj mocno kciuki z Mateusza Biskupa. Wychowanek Unii Tczew wraz z kolegami płynie w finale wyścigu wioślarskich czwórek podwójnych.

Biskup oraz Wiktor Chabel, Dariusz Radosz i Mirosław Ziętarski z drugim czasem w eliminacjach zapewnili sobie bezpośredni awans do finału. Finałowy wyścig zaplanowano dzisiaj, 10 sierpnia, na godz. 15.22.

AKTUALIZACJA nr 1

Niestety niekorzystne warunki pogodowe w Rio sprawiły, że starty wioślarzy zaplanowane na dzisiaj zostały odwołane. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie przeprowadzony finał z udziałem Mateusza Biskupa.

AKTUALIZACJA nr 2

Wiadomo już, że finał z udziałem Mateusza Biskupa odbędzie się w czwartek, 11 sierpnia. Początek wyścigu o godz. 15.12.

AKTUALIZACJA NR 3

Niestety polska załoga w składzie z Mateuszem Biskupem zajęła tak nielubiane przez sportowców, 4. miejsce. Złoto zdobyli Niemcy, srebro Australijczycy, a brąz Estończycy.