Grand Prix Tczewa 2013 w tenisie ziemnym - wznowili boje

Zbigniew Brucki
W kategorii open prowadzi Wojciech Wróbel
W kategorii open prowadzi Wojciech Wróbel ZBIGNIEW BRUCKI
Po wakacyjnej przerwie na korty wrócili uczestnicy zmagań o Grand Prix Tczewa 2013 w tenisie ziemnym.
Czwarty z sześciu cyklicznych turniejów GP Tczewa 2013 (trzy poprzednie odbyły się wiosną) zgromadził na starcie 43 osoby.

W najbardziej prestiżowej z trzech kategorii, open, z 23 uczestników najlepszy okazał się Rafał Pychyński. W emocjonującym finale wygrał 7:5, 7:5 z Wojciechem Wróblem.

W juniorskim gronie triumfowała Karolina Głowińska. W finale pokonała 6:1, 7:5 Jędrzeja Strzeleckiego.

Wśród najmłodszych, skrzatów, najlepszy okazał się Radosław Stankiewicz. W finale wygrał 7:5 z Ksawierem Rajkowskim.

Więcej o przebiegu turnieju, klasyfikacje i zapowiedź kolejnych zawodów w piątkowym papierowym wydaniu Dziennika Tczewskiego