MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 14.04.2024 w Tczewie. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Tczewa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu tczewskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Tczew, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu tczewskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu tczewskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na prezydenta w Tczewie

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na prezydenta Tczewa oraz do rady miasta, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do sejmiku województwa pomorskiego z okręgu nr 5. Jak rozkładały się głosy w twoim regionie?

Wybory samorządowe za nami. PKW podała końcowe wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu i jak rozłożyły się głosy. Zobacz, kto otrzymał mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego w okręgu nr 5. Poniżej prezentujemy wyniki.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Tczew: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Tczewie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Tczew

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Tczew oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Subkowy

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Subkowy. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Ten gorset Katarzyny Zdanowicz „robi” talię, a torebka nerka Joanna Brodzik jest wyjątkowo praktyczna. Stylizacje z premiery filmu „Joika”

Katarzyna Zdanowicz zdecydowała się na srebrny gorset rodem z mody dyskotekowej z początku lat 2000, Joanna Brodzik na praktyczną i stylową torebkę oraz mało popularne, kontrowersyjne buty, a żona Borysa Szyca na komplet, który będzie idealny na pierwszą komunię i inne wydarzenia rodzinne. Zobacz zdjęcia gwiazd z premiery filmu „Joika”.

📢 Nowy blok operacyjny otwarty w szpitalu w Kościerzynie! Skorzystają pacjenci z całego Pomorza

Nowoczesny blok operacyjny już oficjalnie otwarty w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Za ponad 17 mln zł udało się nie tylko przeprowadzić remont, ale także zakupić nowoczesny sprzęt, który poprawia diagnostykę i daje wiele możliwości z korzyścią dla pacjentów.

📢 Znamy skład sejmiku województwa pomorskiego. Komu zaufali wyborcy na Pomorzu? Samodzielne rządy Koalicji Obywatelskiej, 10 mandatów dla PiS

20 mandatów dla Koalicji Obywatelskiej, 10 mandatów dla Prawa i Sprawiedliwości oraz 3 mandaty dla Trzeciej Drogi. Państwowa Komisja Wyborcza podała ostateczne wyniki do sejmiku województwa pomorskiego. Kto znalazł uznanie w oczach wyborców na Pomorzu?

📢 Wybory 2024. Remisowo w Radzie Powiatu Tczewskiego

Nie ma wyraźnego zwycięzcy w wyborach do Rady Powiatu Tczewskiego. Po 6 mandatów mają: PiS, Koalicja Obywatelska, Porozumienie na Plus. Samorząd OdNowa zdobył 3 mandaty, a Kociewska Inicjatywa Samorządowa 2 mandaty.

📢 Druga tura wyborów prezydenckich w Tczewie. W radzie remisowo

Łukasz Brządkowski i Mirosław Pobłocki zmierzą się w drugiej turze wyborów. Powalczą o stanowisko prezydenta Tczewa. Frekwencja wyniosła 46,97 procent.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 Krzysztof Augustyniak ponownie wójtem gminy Tczew. W pierwszej turze pokonał trzech konkurentów

Krzysztof Augustyniak ponownie został wójtem gminy Tczew, zdobywając 51,96 procent głosów. Pokonał: Krystiana Taflińskiego, Łukasza Kowalskiego i Romana Burczyka. Frekwencja wyniosła 55,57 procent.

📢 Wyniki samorządowe na Pomorzu. Kto stracił władzę, kto nowy pojawił się w polityce i czy w Trójmieście doszło do zmian? Sprawdź wyniki!

Znane są wyniki wyborów samorządowych na Pomorzu. Kto utrzymał władzę, kto musi pożegnać się z urzędem, a kto nowy pojawi się w ławach rad miejskich, gminnych, czy powiatu? Sprawdź razem z "Dziennikiem Bałtyckim" wyniki wyborów samorządowych w województwie pomorskim.

📢 Mirosław Murzydło ponownie wójtem gminy Subkowy. Wygrał 26 głosami

Niezwykle zacięta rywalizacja o stanowisko wójta w gminie Subkowy. Obecny włodarz Mirosław Murzydło pokonał Rafała Cichockiego zaledwie 26 głosami. Frekwencja wyniosła 47,45 procent.

📢 Bez drugiej tury w Pelplinie. Burmistrzem został Mirosław Chyła

Mirosław Chyła ponownie został burmistrzem Pelplina. Pokonał dwóch konkurentów: Konrada Leczkowskiego i Marcina Rulewskiego. Frekwencja wyniosła 45,15 procent.

📢 Maciej Czarnecki wygrał wybory na stanowisko burmistrza Gniewa. Ma także większość w radzie

Nie będzie zmiany na stanowisku burmistrza Gniewa. Został nim ponownie Maciej Czarnecki, zdobywając prawie 52 procent głosów. Frekwencja wyniosła 46,55 procent.

📢 Piotr Laniecki ponownie wójtem gminy Morzeszczyn. Pokonał Macieja Boldta

Piotr Laniecki wygrał wybory na wójta gminy Morzeszczyn. To obecny włodarz. Pokonał Macieja Boldta. Frekwencja wyniosła 43,79 procent.

📢 Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory samorządowe 2024. Frekwencja wyniosła 51,5 procent. Jak wyglądają wyniki na Pomorzu?

Znamy pierwsze sondażowe wyniki exit poll wyborów samorządowych 2024. Według badania pracowni IPSOS największym poparciem w sejmikach wojewódzkich cieszyło się Prawo i Sprawiedliwość, na które zagłosowało 33,7 procent Polaków. Frekwencja wyniosła 51,5 procent.

📢 Aktualizacja. Wybory samorządowe w powiecie tczewskim. Nowe dane o frekwencji

Trwają wybory samorządowe. 15,34 procent to frekwencja w powiecie tczewskim na godzinę 12. O godz. 17 wyniosła ona 36,34 procent. Jak na razie, najchętniej głosują mieszkańcy gminy Tczew, a najsłabiej miasto Tczew.

📢 Wybory samorządowe 2024 na Pomorzu. Znamy pierwsze wyniki. Aleksandra Dulkiewicz ma ponad 60% głosów. Sensacja w Gdyni

W niedzielę o godz. 7 rozpoczęło się głosowanie w wyborach samorządowych, w których zostanie wybranych blisko 47 tys. radnych i 2,5 tys. prezydentów, burmistrzów czy wójtów. Do zakończenia głosowania o godz. 21 trwa cisza wyborcza. W tym materiale będzie podawać najważniejsze informacje z Wyborów Samorządowych 2024 w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, województwie pomorskim oraz kraju.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na tczew.naszemiasto.pl Nasze Miasto