Tenis stołowy. Kto wywalczył Grand Prix Tczewa 2013?

Tomasz Choszcz zdobył Grand Prix Tczewa
Tomasz Choszcz zdobył Grand Prix Tczewa Fot. Z. Brucki
Tomasz Choszcz zdobył Grand Prix Tczewa w tenisie stołowym, w najbardziej prestiżowej kategorii, open, czyli zrzeszonych w klubach sportowych, cyklicznych rozgrywek, na które złożyło się pięć turniejów. Triumf w całym cyklu pingpongista trzecioligowego Agros Subkowy przypieczętował zajmując pierwsze miejsce w zawodach kończących rozgrywki.

W klasyfikacji generalnej Choszcz zgromadził 234 pkt. Kolejne pozycje zajęli: 2. Michał Jastrzębowski (229), 3. Paweł Dau (228), 4. Adam Kapinos (215), 5. Mariusz Tomczyk (163), 6. Damian Jóźwik (161), 7. Łukasz Dau (114), 8. Piotr Szurgot (113), 9. Stanisław Marczak (107), 10. Paweł Manterys (60).

W innych kategoriach GP zdobyli: Łukasz Konkolewski (16-39 lat), Mieczysław Urbańczyk (40 lat i więcej), Jakub Gdaniec (amatorzy do lat 15) i Paulina Korda (kobiety).