18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piłka ręczna. Tczewianki szóste w Pucharze ZPRP Dziewcząt

Aleksandra Puckowska (z piłką) i jej koleżanki z Sambora awans do finału Pucharu ZPRP wywalczyły w turnieju półfinałowym, którego były gospodyniami. ZBIGNIEW BRUCKI
Podopieczne Ewy Frezy z Sambora Tczew zajęły w Kępnie szóste miejsce w finale krajowym Pucharu ZPRP Dziewcząt.

W pierwszej fazie zawodów tczewianki wygrały jedną z czterech czterozespołowych grup pokonując kolejno UKS Tuzinek Gniezno 10:9 (5:6), KPR MOS Jelenia Góra 16:14 (10:7) i KMKS Kraśnik 11:10 (6:9). Już w fazie pucharowej, o lokaty 1-8, dziewczęta z Sambora uległy 11:12 (6:7) Vambresii-Worwo Wąbrzeźno i pozostała im walka o pozycje 5-8. W pierwszym z tych spotkań zwyciężyły 13:11 (7:7) Polonię Łaziska Górne, a w meczu o piąte miejsce przegrały z Varsovią Warszawa 15:19 (11:15).